Znaleziono 62 ofert

Sortuj

Witolda Lutosławskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP447289

63,82 m2 2 Pokoje 5 640,86 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2004  
360 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : HP453682

1 200 m2   332,50 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
ks. Piotra Skargi

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP511613

44,10 m2 3 Pokoje 6 553,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
289 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP998768

57 m2 4 Pokoje 11 842,11 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
675 000,00 PLN szczegóły
Mełgiewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP932382

37,40 m2 2 Pokoje 11 203,21 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
419 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP569548

32 m2 2 Pokoje 7 156,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2023  
229 000,00 PLN szczegóły
al. Armii Krajowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP166741

63,80 m2 3 Pokoje 5 878,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
375 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP203350

39,80 m2 2 Pokoje 6 759,00 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1985  
269 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP911801

44 m2 2 Pokoje 8 295,45 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1979  
365 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP278595

1 517 m2   38,89 PLN/m2
     
59 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP639928

1 517 m2   38,89 PLN/m2
     
59 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : HP947731

1 515 m2   42,90 PLN/m2
     
65 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: