Znaleziono 62 ofert

Sortuj

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP860499

1 949 m2   38,48 PLN/m2
     
75 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP569548

32 m2 2 Pokoje 7 156,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2023  
229 000,00 PLN szczegóły
Droga Męczenników

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP681962

50,20 m2 2 Pokoje 6 573,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1996  
330 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP882707

38,33 m2 2 Pokoje 7 174,54 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1980  
275 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP998768

57 m2 4 Pokoje 11 842,11 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
675 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : HP355187

124,89 m2 5 pokoi 5 436,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 500 m2
679 000,00 PLN szczegóły
Peowiaków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP228191

49,96 m2 2 Pokoje 6 405,12 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
320 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP615110

160 m2 5 pokoi 4 556,25 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
729 000,00 PLN szczegóły
Wolwinów

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : HP640801

120 m2 5 pokoi 4 908,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 400 m2
589 000,00 PLN szczegóły
gen. Stefana Grota-Roweckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP955734

38,30 m2 2 Pokoje 8 590,08 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1985  
329 000,00 PLN szczegóły
Lubelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP427386

53,73 m2 2 Pokoje 6 309,32 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1991  
339 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP289989

58,84 m2 2 Pokoje 5 591,43 PLN/m2
     
329 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: