Znaleziono 62 ofert

Sortuj

Przemysłowa

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP117420

14 171 m2   28,16 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Lubelska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP549858

90 m2 3 Pokoje 3 878,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 10 557 m2
349 000,00 PLN szczegóły
Lubelska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : HP466482

10 557 m2   33,00 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły
Mechaniczna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : HP937174

59,18 m2 6 pokoi 6 252,11 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 250 m2
370 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : HP514796

124,89 m2 5 pokoi 5 436,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 500 m2
679 000,00 PLN szczegóły
Osiedle POM

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP995466

65,91 m2 2 Pokoje 3 079,96 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
203 000,00 PLN szczegóły
Generała Stefana Grota-Roweckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP389127

61,70 m2 3 Pokoje 6 467,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
399 000,00 PLN szczegóły
Hutnicza

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP710904

1 935 m2   118,35 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły
Wołyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP408909

44 m2 3 Pokoje 6 704,55 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1971  
295 000,00 PLN szczegóły
Młyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP564418

50,22 m2 2 Pokoje 6 969,33 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2011  
350 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : HP947731

1 515 m2   42,90 PLN/m2
     
65 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP639928

1 517 m2   38,89 PLN/m2
     
59 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: