Znaleziono 62 ofert

Sortuj

Chełmska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP278595

1 517 m2   38,89 PLN/m2
     
59 000,00 PLN szczegóły
Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP251975

62,70 m2 3 Pokoje 6 060,61 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
380 000,00 PLN szczegóły
Pogodna

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP820653

30 246 m2   12,89 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły
Majdan

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP105067

177,70 m2 5 pokoi 4 833,99 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 3 321 m2
859 000,00 PLN szczegóły
dr. Edwarda Łuczkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP577358

63,99 m2 3 Pokoje 5 453,98 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2001  
349 000,00 PLN szczegóły
Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP112126

49,45 m2 2 Pokoje 6 289,18 PLN/m2
Piętro 5 z (11)    
311 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : HP970659

23 054 m2   3,86 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły
Gen. Władysława Sikorskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP922727

62,84 m2 3 Pokoje 5 410,57 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1992  
340 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : HP793520

660 m2   2 271,21 PLN/m2
     
1 499 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP645382

7 251 m2   481,31 PLN/m2
     
3 490 000,00 PLN szczegóły
Witolda Lutosławskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP447289

63,82 m2 2 Pokoje 5 640,86 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2004  
360 000,00 PLN szczegóły
Miernicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP390887

120 m2 4 Pokoje 2 408,33 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1977 Działka 336 m2
289 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: