Znaleziono 62 ofert

Sortuj

ks. Piotra Skargi

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP511613

44,10 m2 3 Pokoje 6 553,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
289 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP518012

49,30 m2 2 Pokoje 6 471,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1985  
319 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP365059

76,71 m2 4 Pokoje 7 678,27 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2025  
589 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : HP511704

35 m2 3 Pokoje 4 829,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 2 000 m2
169 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP915977

73,02 m2 3 Pokoje 7 244,59 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
529 000,00 PLN szczegóły
aleje Racławickie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP734057

73,50 m2 4 Pokoje 8 979,59 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1997  
660 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP731376

147,95 m2 4 Pokoje 10 070,97 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 10 655 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP716099

3 742 m2   82,84 PLN/m2
     
310 000,00 PLN szczegóły
Czesława Miłosza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP849627

210,20 m2 5 pokoi 5 470,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 593 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP207436

1 268 m2   97,79 PLN/m2
     
124 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP332479

1 133 m2   100,62 PLN/m2
     
114 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP710227

1 123 m2   101,51 PLN/m2
     
114 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: