Znaleziono 62 ofert

Sortuj

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : HP511704

35 m2 3 Pokoje 4 829,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 2 000 m2
169 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP615110

160 m2 5 pokoi 4 556,25 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
729 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP915977

73,02 m2 3 Pokoje 7 244,59 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
529 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP731376

147,95 m2 4 Pokoje 10 070,97 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 10 655 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP365059

76,71 m2 4 Pokoje 7 678,27 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2025  
589 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP882707

38,33 m2 2 Pokoje 7 174,54 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1980  
275 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP665024

3 200 m2   83,44 PLN/m2
     
267 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP518012

49,30 m2 2 Pokoje 6 471,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1985  
319 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP977334

42,25 m2 2 Pokoje 6 036,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
255 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP226275

36,65 m2 1 pokoi 8 158,25 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1985  
299 000,00 PLN szczegóły
Staszica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP403740

70 m2 4 Pokoje 6 700,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
469 000,00 PLN szczegóły
Konrada Wallenroda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP814858

61 m2 3 Pokoje 11 295,08 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
689 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: