Znaleziono 62 ofert

Sortuj

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : HP355187

124,89 m2 5 pokoi 5 436,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 500 m2
679 000,00 PLN szczegóły
Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP112126

49,45 m2 2 Pokoje 6 289,18 PLN/m2
Piętro 5 z (11)    
311 000,00 PLN szczegóły
Osiedle POM

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP995466

65,91 m2 2 Pokoje 3 079,96 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
203 000,00 PLN szczegóły
gen. Stefana Grota-Roweckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP955734

38,30 m2 2 Pokoje 8 590,08 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1985  
329 000,00 PLN szczegóły
Droga Męczenników

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP681962

50,20 m2 2 Pokoje 6 573,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1996  
330 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP860499

1 949 m2   38,48 PLN/m2
     
75 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP710227

1 123 m2   101,51 PLN/m2
     
114 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP332479

1 133 m2   100,62 PLN/m2
     
114 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP207436

1 268 m2   97,79 PLN/m2
     
124 000,00 PLN szczegóły
Czesława Miłosza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP849627

210,20 m2 5 pokoi 5 470,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 593 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
aleje Racławickie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP734057

73,50 m2 4 Pokoje 8 979,59 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1997  
660 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP716099

3 742 m2   82,84 PLN/m2
     
310 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: