Znaleziono 62 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : HP344640

1 195 m2   57,74 PLN/m2
     
69 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : HP584667

1 196 m2   57,69 PLN/m2
     
69 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP645382

7 251 m2   481,31 PLN/m2
     
3 490 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : HP793520

660 m2   2 271,21 PLN/m2
     
1 499 000,00 PLN szczegóły
Gen. Władysława Sikorskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP922727

62,84 m2 3 Pokoje 5 410,57 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1992  
340 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : HP970659

23 054 m2   3,86 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły
dr. Edwarda Łuczkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP577358

63,99 m2 3 Pokoje 5 453,98 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2001  
349 000,00 PLN szczegóły
Majdan

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP105067

177,70 m2 5 pokoi 4 833,99 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 3 321 m2
859 000,00 PLN szczegóły
Pogodna

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP820653

30 246 m2   12,89 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły
Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP251975

62,70 m2 3 Pokoje 6 060,61 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
380 000,00 PLN szczegóły
Hutnicza

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP710904

1 935 m2   118,35 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły
Młyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP564418

50,22 m2 2 Pokoje 6 969,33 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2011  
350 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: