Łęczna,
269 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 39,80 m2
6 759,00 PLN /m2
Powierzchnia
39,80 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1985

Dane nieruchomości:

Numer oferty: HP203350
Powierzchnia: 39,80 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 9 z 10
Rok budowy: 1985
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon : 1
Cena za m2: 6 759,00 PLN
Cena: 269 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie z widokiem w Łęcznej!
Idealne na start dla małej rodziny, pary, singla!

Lokal znajduje się  na os. Samsonowicza - 9 piętro w budynku z dwoma windami. 

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. ok. 14,5 mkw., sypialni o pow. ok 12 mkw., oddzielnej kuchni (możliwość otworzenia na salon), łazienki z WC oraz przedpokoju.

Mieszkanie w stanie do odświeżenia/własnej aranżacji. Istnieje możliwość pozostawienia mebli w cenie!

Czynsz do spółdzielni ok. 600 zł przy dwóch osobach. W czynszu gaz w ryczałcie - brak licznika gazu.

Bardzo dobra lokalizacja! W bliskiej odległości pełno punktów handlowych, gastronomicznych, targ oraz szkoły, przedszkola i inne! Na wyciągnięcie ręki zielone trasy spacerowe i ścieżki rowerowe przy rzece Świnka.

Bardzo ważna informacja! Mieszkanie dostępne od sierpnia 2026 roku lub trochę wcześniej! Proszę wziąć to pod uwagę!

CENA: 286.000,00 zł - do negocjacji!

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

Zapraszam na prezentację !
Rafał Słomka
729 870 475
@: rafal@hestus.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.