Zamość, Majdan
859 000,00 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 177,70 m2
4 833,99 PLN /m2
Powierzchnia
177,70 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2005

Dane nieruchomości:

Numer oferty: HP105067
Powierzchnia: 177,70 m2
Powierzchnia działki: 3 321 m2
Liczba pokoi: 5
Pięter : 1
Rok budowy: 2005
Ogrzewanie: gazowe
Balkon : 1
Cena za m2: 4 833,99 PLN
Cena: 859 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Szukasz przestrzeni, spokoju i realnej wartości za rozsądne pieniądze?

Ten dom daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, by zamieszkać wygodnie - i mieć miejsce na wszystko, czego wcześniej brakowało.

✅ CO DOKŁADNIE KUPUJESZ?

  • Dom wolnostojący o powierzchni 177 m²
  • 5 pokoi - idealny układ dla rodziny, pracy zdalnej i gości
  • 2 łazienki - komfort codziennego życia
  • Działka: aż 3321 m² - przestrzeń, która daje prawdziwą swobodę
  • Garaż zewnętrzny - miejsce na samochód lub warsztat
  • Ogród i pełne ogrodzenie działki
  • Ogrzewanie gazowe - nowoczesne i oszczędne
Stan techniczny: do odświeżenia (malowanie, drobne prace wykończeniowe)

LOKALIZACJA: ZAMOŚĆ, UL. MAJDAN

  • Spokojna, zielona dzielnica z przewagą zabudowy jednorodzinnej
  • Dobry dojazd do centrum Zamościa - kilka minut samochode
  • Cicha ulica, niewielki ruch - idealna do życia, nie tylko spania
  • W pobliżu: szkoła, sklepy, przystanki, tereny spacerowe

DLA KOGO?

  • Dla rodziny z dziećmi - przestrzeń, bezpieczeństwo, funkcjonalny układ
  • Dla osób ceniących ciszę, dużą działkę i możliwość własnej aranżacji
  • Dla inwestora - nieruchomość z potencjałem do rozwoju, rozbudowy lub najmu

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA OGLĄDANIE

Adrian Wiśniewski
tel. 5000 5555 7
@: adrian@hestus.eu

Skontaktuj się z agentem :
Adrian Wiśniewski

Telefon : 500055557

adrian@hestus.eu

Lokalizacja: